Registreer voor onze nieuwsbrief Nieuwsbrief
  • flag.america
  • flag.england
  • flag.netherlands
  • flag.germany
  • flag.france
Fabrikant van Matten
Fabrikant van Matten

 

Superior Manufacturing Group Europe BV

Superior Manufacturing Group is een van ‘s werelds grootste geïntegreerde fabrikant van  industriële vloermatten en droog- en schoonloopmatten. Ons doel is om kwaliteitsproducten te produceren en om continue naar innovatieve manieren te zoeken om zo onze klanten tevreden te stellen. 

Familliebedrijf

De organisatie is sterk gegroeid sinds haar nederige start in 1948 als een klein familiebedrijf, met het hoofdkantoor nog steeds in Chicago gevestigd. Superior Manufacturing Group heeft op dit moment productiefaciliteiten in Georgia, Mississippi, Illinois en Rhode Island in de Verenigde Staten en Barendrecht in Nederland. 

Wereldwijd Distributienetwerk

Notrax® producten worden wereldwijd verkocht via ons vertrouwde distributeursnetwerk van matten experts, werkzaam in niche segmenten van ergonomie, schoonmaak & hygiëne, gezondheid & veiligheid, industriële leveranciers, installatie experts en nog meer. 

LEAN Activiteiten

Superior Manufacturing Group Europe BV is opgericht in 2000 als toegangspoort naar Europa, Rusland, Scandinavië, Midden-Oosten en Afrika. Vanuit onze productiefaciliteit in Barendrecht, Nederland (8,000 vierkante meter), worden alle Notrax® producten door SMGE geproduceerd, afgewerkt of op maat gemaakt.  Onze producten zijn altijd in voorraad en met onze ‘LEAN activiteiten’ zijn wij in staat om onze orders te verzenden binnen 24 uur, voor distributie over de hele wereld. 

Vertrouwde Notrax® Distributeurs

Wij werken nauw samen met onze Notrax® distributeurs om de matten handel te laten groeien. Dit doen wij met producttraining, door onze kennis te delen hoe de klanten geholpen kunnen worden om de beste mat te selecteren voor hun werkomgeving, als ook ter plekke bezoeken en de terugkoppeling van klanten, wat zorgt voor waardevolle informatie voor onze innovatie teams, die continue producten verbeteren of nieuwe producten ontwerpen.  

 


Bedrijfsstatistieken

  • Wij hebben 135 Notrax® matten altijd in voorraad, in verschillende afmetingen en kleuren. 

  • Notrax® producten worden binnen 24 uur verzonden. 

  • 99,98% van onze verzendingen zijn op tijd. 

  • SMG Europa werkt met distributeurs in 40 landen in Europa, Oost-Europa, Rusland, Scandinavië, Azië, Midden-Oosten en Afrika.

  • Onze marketingmiddelen zijn beschikbaar in 19 talen. 


Maak kennis met ons team

Management

Rene Vieveen

Executive Vice President & Managing Director
Directe nummer: +31 (0) 180 760 620
E-mailadres: rvieveen@justritemfg.com


 


 Financiën

Ian Pieters

Financial Controller
Directe nummer: +31 (0) 180 643 110
E-mailadres: ipieters@justritemfg.com

Ageeth Moelker

Accounts Payable
Directe nummer: +31 (0) 180 760 621
E-mailadres: amoelker@justritemfg.com

Bas Hendriksen

Finance & Accounting
Directe nummer: +31 (0) 180 760 622
E-mailadres: bhendriksen@justritemfg.com

 

Rick van Bellen

GL Accountant
Directe nummer: +31 (0) 180 760 624
E-mailadres: rvanbellen@justritemfg.com

   


 Logistiek 

Arjan Fase

Operations Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 114
E-mailadres: afase@justritemfg.com

Robin Krijgsman

Quality Assurance Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 720 612
E-mailadres: rkrijgsman@justritemfg.com

 
Jerry Xu

Supply Chain Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 184
E-mailadres: jxu@justritemfg.com

Hasan Erboz

Printing Supervisor (expert)
Directe nummer: +31 (0) 180 643 126
E-mailadres: herboz@justritemfg.com

Dennis Assenberg

Materials Supervisor
Directe nummer: +31 (0) 180 643 119
E-mailadres: dassenberg@justritemfg.com

 
Remy Sieuwpersad

Production Supervisor
Directe nummer: +31 (0) 180 643 187
E-mailadres: rsieuwpersad@justritemfg.com


   


Marketing

Giselle Dirckx

Director of Marketing
Directe nummer: +31 (0) 180 643 115
E-mailadres: gdirckx@justritemfg.com

Caitlin McCloy

Marketing Coordinator
Direct number: +31 (0) 180 643 183
E-mail Address: cmccloy@justritemfg.com


 Mandy Jong-A-Tai

Product Marketing
Directe nummer: +31 (0) 180 643 129
E-mailadres: mjongatai@justritemfg.com
Manon van Zoest

Design Coordinator
Directe nummer: +31 (0) 180 643 182
E-mailadres: designer@notrax.com
 


Verkoop- en Klantondersteuning

Michel Overvoorde

Sales Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 116
E-mailadres: movervoorde@justritemfg.com

Clement Vieveen

Regional Sales Manager
Direct number: +31 (0) 180 643 118
E-mail Address: cvieveen@justritemfg.com


Melanie Have

Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 181
E-mailadres: mhave@justritemfg.com

Ebru Erdogan

Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 127
E-mailadres: eerdogan@justritemfg.com

 Gabrielle Kummer

Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 117
E-mailadres: gkummer@justritemfg.com

Gert-Jan Kooyman

Customer Support Scandinavia, UK, Benelux, Middle East
Directe nummer: +31 (0) 180 643 123
E-mailadres: gkooyman@justritemfg.com

Maria Gwóźdź

Customer Support Eastern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 184
E-mailadres: mgwozdz@justritemfg.com

 

Aimee Poirel

Customer Support Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 128
E-mailadres: apoirel@justritemfg.com

Lila El Madiouni

Customer Support Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 122
E-mailadres: lmadiouni@justritemfg.com




 
  

Versterk ons Notrax® team

Superior Manufacturing Group is een van ‘s werelds grootste geïntegreerde fabrikant van  industriële vloermatten en droog- en schoonloopmatten voor professioneel gebruik. Wij zijn (licht) geobsedeerd met matten  Bent u geïnteresseerd om deel uit te maken van een dynamisch en innovatief team?  

Carrière mogelijkheden bij Superior Manufacturing Group Europe