Registreer voor onze nieuwsbrief Nieuwsbrief
  • flag.america
  • flag.england
  • flag.netherlands
  • flag.germany
  • flag.france
Fabrikant van Matten
Fabrikant van Matten

Neem contact met ons op

Vul het formulier in om contact op te nemen met het team van Superior Manufacturing Group. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Bedrijf
Contactpersoon
Plaats
Land
Telefoon
E-mailadres
Vraag
Verstuur
Superior Manufacturing Group-Europe B.V. Corporate information
Rene Vieveen, Managing Director
Directe nummer: +31 (0) 180 643 113
E-mailadres: rvieveen@checkers-safety.com

Sales
Michel Overvoorde, Sales Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 116
E-mailadres: movervoorde@checkers-safety.com

Marketing
Giselle Dirckx, Director of Marketing
Directe nummer: +31 (0) 180 643 115
E-mailadres: gdirckx@checkers-safety.com

Operations
Arjan Fase, Operations Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 114
E-mailadres: afase@checkers-safety.com

Financial
Ian Pieters, Financial Controller
Directe nummer: +31 (0) 180 760 620
E-mailadres: ipieters@checkers-safety.com


Ageeth Moelker, Accounts Payable
Directe nummer: +31 (0) 180 760 621
E-mailadres: amoelker@checkers-safety.com

Adres
Superior Manufacturing Group - Europe B.V.

P.O. Box 141
2990 AC Barendrecht
Netherlands

Bezoekers:
Achterzeedijk 57
2992 SB Barendrecht
Netherlands

Kamer van Koophandel nr. 24311532


Zoek ons op de kaart

T+31 (0) 180 615 744
F+31 (0) 180 611 551
E europe@notrax.com